Krveta 1-2-3

Shitet nga: Toni 10 Jan 00:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR   570 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Kreveta dite, jan ne gjendje shum te mir dhe te paster, qe te 3 mun te perdoren edhe per gjum ( 3t shtrihen) nese keni pytje me shum lajmroni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim