Mobile

Shitet nga: Mobileria Genti 05 Mar 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Te Gjitha Llojet e Mobileve
Gjindemi Ne Rr. Fehmi Dhe Xheve lladrofci Drenas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim