Mobilje

Shitet nga: nusret 07 Mar 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes garnituren dy tresha,nje dysh,nje nish,tavolinen per sallon,tavolinen e bukes me 6 karriga,nje krevat te fjetjes si dhe nje makin per terjen e rrobav.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim