Shtrat per femije

Shitet nga: Muhamet Gashi 18 Mar 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shtrati eshte i ri ne gjendje te rregullt dhe jogin e ka te ri shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim