ZBRITJE DHOMA GJUMIT-VIBER +38649152077

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ART-DESIGN 06 Sht 01:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi

Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontaktoni ne numrin 044 152 077 ose 049 150 077 Transportin si dhe montimin e bejm ne gjith teritorin e Kosoves Email- arton49@hotmail.com VIBER +38649152077 Mund te na Shkruani edhe ne FACEBOOK Artan Shillova Vèrejtje se cila Dhom e ka qmimin ne Foto..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim