Dhoma Gjumi Kuzhina Garnitura vib +383 44 799 989

Shitet nga: Shyqeri Beqiri 16 Pri 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Bejm shitje Si dhe Prodhimin e GJItha llojeve te Mobiljeve si Dhoma Gjumi me dyshek ortopedik dhoma per femij Kuzhina Moderne me kualitet te Lart Garnitura Moderne etj Transportin si dhe Montimin e bejm ne Gjithe teritorin e kosoves Porosit mund ti beni edhe Online per mes tel ose viber +383 44 799 989 049 494 030 044 222 451 per me shum modele mund ti shikoni ne Facebok Mobileria Fer-dizajn Faleminderit Per Mirekuptimin Tuaj,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim