Komoda

Shitet nga: kastriot 04 Nën 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shitet komoda per tv sic shihet ne foto si dhe kuzhina te dyjat shiten pa teknik te bardh dhe pa tv te interesuarit na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim