Kuzhina te pa perdorura Gorenje.Slovenija

Shitet nga: Adriatik 25 Mar 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Kuzhinat jan shum te mira me kualitet te lart te pa perdorura kan kto dimensione 3.80cm 2 copa jan te dy krahet i majt dhe i djathtë po ashtu esht edhe tjetra e majt me ket dimesion 2.60.cm kemi edhe dy te majta me qosh me ket dimensijon 3.65.cm kuzhinat mund ti merrni komplet me elemente dhe pa elemente .Qmimi i diskutueshem mundesi ndrrimi me ndonje vetur 2002 e perpjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim