Pershendetje

Shitet nga: Kushtrim 10 Sht 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Përshëndetja bëjm rregullimin e dyrve dritarev plastike si dhe rregullimin e kuzhinave dhomave të gjumit bëjm bartjen prej një dhomë në tjetrën më përvojë pune shum vjeçare flm për mirëkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim