Ganitur te sallonit

Shitet nga: Arsimi 07 Jan 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten ganiturat e salllonit jan te mira ne gjendje shum perfekte ganiturat jan dy3 she nje dysh edhe nje nishe ganiturat treshe shrihen dhe mundsi gjumi te rehatshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim