Garnitur e lekures tresh dysh dhe fotelja

Shitet nga: Arsim Zogu 23 Pri 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Mobilje salloni
Garnitura eshte nga lekura ka ngjyr kafe te mbyllt ne nuanc te te zezes.Garnitura eshte pak e perdorur.Mirepo eshte ne gjendje shume te mire perveq tek pjesa e dores ka pak gervishtje.Shitet per shkak te hapsires se pamjaftushme te dhomes.Qmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim