Karrik, pasqyre dhe tavolin per frizer 200 euro

Shitet nga: G.H 12 Jan 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Mobilje salloni
Karrik, pasqyre dhe tavolin per firzer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim