Komoda dhe tv

Shitet nga: Loni 02 Nën 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Mobilje salloni
Shes komoden dhe tv,cmimi 100€ komplet,komoda shume ne gjendje te mire,shume pak e perdorun,tv punon perfect.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim