Komoden

Shitet nga: Arben 03 Pri 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Mobilje salloni
Shes komoden edhe telvizorin dhe mund ta shes veq komoden ose edhe veq televizorin k.80 tv 80 te
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim