Krevet

Shitet nga: dini 16 Nën 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Mobilje salloni
shes qoshin esht i rujtun dhe i fort me federra munde te me shkruni ne email
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim