Kthesa te gjendje te mire

Shitet nga: Toni 02 Jan 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Mobilje salloni
Kthesa esht ne gjendje te rregullt e perdorun ka 2 tresha 1 dysh dhe 1 njish 2 treshet jan qe shtrihen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim