Mobile

Shitet nga: Rrustem 10 Jan 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobilet dy tresha dhe 1 nish shum te rehatshme dhe komode, mund të perdoren edhe per gjum te interesuarit mund te informohen ne telefon ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim