Mobilje

Shitet nga: N. Hasi 03 Shk 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Mobilje salloni
Tavolin e gjamit per dhom ndeje me folje mbrojtese temper glass qmimi 50 Euro, Tavolin kuzhine & gjasht karriga me folje mbrojtese temper glass qmimi 150 Euro e perdorur , dhe gjithashtu Vitrin per sallon e perdorur ne gjendje shum te mir produkt Gjerman e bler para ca vitesh 800Euro tani shitet vetem per 200 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim