Separe punim dore

Shitet nga: Fidi 12 Nën 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

785 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Mobilje salloni
Separeja 3.1.1.
2 tabure dhe
1 tavolina te cilat jane bler 3000 euro,dhe i shes me qmim te volitshem perndryshe eshte punim dore.e jap me ket qmim per arsye se ka gervishtje te vogla,dhe e jap me ket qmim i cili eshte i arsyeshem.
viber:+37744777342.
tagg: separe,karrika,tavolina,karrik,lekur,inventar,interier,ulse,kafiteri,restaurant,bar,audi,mercedes,bmw,wv,golf,opel,suzuki,korg,casio,iphone,samsung,soni,telefon,banes,banesa,shtepi,pa50,pa80.x1,x2,x3,x4,x5,x6,x7,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim