Shes invertar per sallon ondulimi

Shitet nga: Xxxxxx 27 Mar 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten pasqyrja me nje tavolin me nje treshe si dhe dy njishe karrika shum pak te perdoura shiko fotot per me shum lajmronu ne nr te tel 044 423 114dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim