Shiten mobiljet

Shitet nga: Kastriot 10 Nën 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten te gjitha mobiljet:
Seti i ulseve 3,2,1 per dhom dites tavolina si dhe komoda per tv por pa tv.
Kuzhina pa pajisje teknikes se bardhe tavolina e bukes me 6 korrika si dhe ni kamin is nxmjes qendrore me rryme.
Te gjith te interesuarit na kontaktoni cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim