Tavolin nej dhe kethesa

Shitet nga: denis 29 Dhj 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Mobilje salloni
tavolina nej dhe kethesa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim