paisje per frizer

Shitet nga: avni 14 Pri 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Mobilje salloni
interjer dhe korrik per meshkuj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim