Tepiha ne shitje

Shitet nga: Mirvete Zogu 01 Sht 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes tre tepiha te njejt ngjyr vishnje me ngapak te bardh. Ngjyrat nuk perzihen gjat larjes dhe jan te ruajtur mir. Kane dimensionet 2 me 1.50. Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim