inventar me marrveshje

Shitet nga: Naser 02 Tet 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shes inventarin shume pak i perdorur inventari sherben per qdo biznis dhe qdo raft e ka me qeles te vet posedon edhe ndriqim lled dimensionet 4 metra gjatesi per informata me te hollsishme kontakto ne nr 044. 883. 555.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim