Komode

Shitet nga: kastriot 08 Nën 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Të tjera
Shitet komoda per tv sic shihet ne foto si dhe kuzhina te dyjat shiten pa teknik te bardh dhe pa tv te interesuarit na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim