Invertar per kafiteri,restaurant

Shitet nga: Fidi 17 Qer 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR   1 000 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes urgjent 4 kompleta invertar 4- 2she, 8- 1she , dhe 4 tavolina
viber:+37744777342
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim