Komoda dhe Tavolina

Shitet nga: Rrustem 16 Nën 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR   650 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes komodë salloni dhe dy tavolina.Komoda osht e perdorur 9 muaj me vler 900. Komoda shitet 650 euro shum shumm e rujtshme. Plus dy tavolina shes ne vler 110 euro. Blersit serioz i mirpres ne nr telefonit 044 181 557
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim