PAISJE PER KAFITERI DHE LOKALE..JU MIR PRESIM

Shitet nga: RELAX 18 Mar 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
SHES PAISJE PER KAFITERI DHE LOKALE..JU MIR PRESIM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim