Shatora ME NXEMJE karrika dhe tavolina 044280873

Shitet nga: Dritoni 22 Dhj 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Japim me qeraa shatora karrika dhe tavolina shatorat jan te madhsive te ndryshme transporti dhe montimi ne ter kosoven 24 or 044280873 jeni te mir pritur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim