TAVOLIN me DIAPAM prej 199 euro pa perdor Viber ..

Shitet nga: te Lindi 26 Mar 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Punim me dijapan jan pa perdor tavolinat jan te qmontuara
ju mirpresim..viber 37745513270
fotot jan te bera neper klient ..
Brenda Dites Jua Sjellim ne Shtepit Tuaja...!
Kujdes:
Per ju qe jetoni jasht ks
Keni mundesin te zgjedhni
Tavolinet me karrik te cilat ju pershtaten
Ne shtepit e juaja ngjyrat
Dhe keni mundesin te telefononi
Ne Viber +37745513270
dhe sipas adresave ne jua dergojm neper shtepit e juaja
por jo me ket qmim qe esht ,normal duhet te paguhet transporti
per ndryshe mundeni mi mar edhe vet me ket qmim ktu ne Gjilan..!!
Ju Mirpresim ne ket koh..
h 08:00 deri 22:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim