Tavolin Druri Nga gjermania

Shitet nga: Tavolin 26 Shk 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina e Drurit nga druri i arres ( kthes me dy karrige ) e ardhur nga gjermania Pak e perdorur por ne gjendje shum tmire pres blers serioz Qmimi 200 euro..Ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim