Tavolina me 6 karrike

Shitet nga: Nexhmia 14 Dhj 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina me 6 karrike shume e rujtur qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim