Tavolina

Shitet nga: Rrustem 10 Nën 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes dy tavolina per sallon ose dhom pritje jon te perdorura 8 muaj shum te rujtshme te interesuarit mund te kontaktoni ne 044 181 557
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim