Ulse druri

Shitet nga: Besi 19 Maj 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR   350 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Punojm ulse prej druri te gatshme per ju ne 10 dite,ne ofert perfshihen: 2x njeshe, 2x treshe, 1x dyshe dhe tavolina.
Na kontaktoni ne 049197988
Viber +38649197988
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim