aparat kafeje me mulli per restorante

Shitet nga: bashkim 25 Mar 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   1 200 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes aparatin e kafes me mulli 300 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim