karrike

Shitet nga: dini 18 Sht 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
ja pes copa jan per lokare te ndryahme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim