Prodhoj kreveta per femi lloje te ndryshme sipa..

Shitet nga: bashkim 07 Pri 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
prodhoj krevea per femij jan me dy fijoka dhe jan shum te pershtatshum sepse ju qelet dera dhe ofrohen afer shtratit te prinderve dhe kujdesi per fëmijen esht shum i pershtatshum.
prodhojm edhe kreveta pa fijoka ma te thjesht me dyr dhe pa dyr me ngjyra te ndryshme sipas deshires.
te gjitha punimet tona jan te punuar prej drurit te ahut te te furres
prodhojm edhe kreveta nje kat dhe dy katshe .
.
per ti par prodhimet tona na vizitoni ne facebook ne adresen : bashkim nuha.
per ma shum na kontaktoni edhe viber ne 044988536.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim