Prodhojm qerdhe komplet

Shitet nga: bashkimi 07 Shk 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Prodhijm qerdhe komplet si kreveta dy lloj kreveta te fell per femi te vegjel dhe kreveta qe palohen per femi 3-6 vite, mobile te ndryshme, tavolina etj etj per ti par prodhimet tona ma gjersisht na vizitoni ne facebook ne adresen * Bashkim Nuha * per ma shum na kontaktoni edhe viber ne 044988536 Bashkimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim