Shes jeleka te arit

Shitet nga: Elona 02 Shk 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   80 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Veshje
Shes dy jeleka te punuar per nuse ngjyr ari dhe ngjyr hiri te dyt jan pun dore dhe kan edhe kollana qmimi 35 euro per cop per me shum kontaktoni ne nr 044 821 597
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim