2 frigorifere coca cola

Shitet nga: naim 26 Gsh 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
frigoriferet jan ne gjendje te rregullt
coca cola 280 euro
tjetri 180 euro

gjendemi ne komoran perballe shkolles

tel 044304013 049304013
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim