Frigoriferë shum i mir i rujtun punon shum mir

Shitet nga: Astro 20 Nën 07:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigoriferë shum i rujtun edhe punon shum mir po e shes si nuk me vyn mu se e kam ble nje frigoriferë montus keta nuk po kam ku me frytzu mujna me ba ndrrrim me diqka tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim