Frigorifer elektrik

Shitet nga: Privat 27 Tet 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigorifer me dy motorra:Friz dhe frigorifer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim