Frigorifer

Shitet nga: Gentrit 12 Krr 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frigoriferi i posa ardhur nga Gjermania. Eshte ne gjendje jashtezakonisht te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim