Frigorifer

Shitet nga: ci,i 17 Sht 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shitet frigoriferi I firmes BIRA me madhësi 140/55 cm.Frigoriferi eshte shume pak I perdorur ne gjendje shume te mire. Qmimi fillestar 150€ . Per me shum info na kontaktoni ne nr 045321755.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim