Frigorifer

Shitet nga: Naim 31 Tet 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frigoriferin ne gjendje te rregullt pune. I ardhur nga gjermania. Per me shum nr . 044304013
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim