Frigorifere te ndryshem

Shitet nga: naim 26 Gsh 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shiten frigoriferet ne foto
qmimet sipas marreveshjes
garancion 1 muaj
gjendemi ne komoran perballe shkolles

tel 044304013 049304013
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim