Frigoriferi i markes radenska ne gjendje te mire.

Shitet nga: mentor gashi 06 Pri 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

245 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frigoriferi esht ne gjendje shum te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim