Frigoriferi i markes radenska ne gjendje te mire.

Shitet nga: mentor gashi 08 Pri 07:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

245 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shes frigoriferin e firmes slovene origjinal ne gjendje te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim