Frigoriferi

Shitet nga: mentor gashi 06 Pri 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

245 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigoriferi esht prodhim slloven ne gjendje te mire teknike 310.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim